Fotografia Instagramowa typu flat lay

Wykonanie dobrej fotografii wymaga pomysłu, kunsztu i podstawowych umiejętności. Zdjęcia to drugi zaraz za tekstami najważniejszy element strony.

Atrakcyjne i ciekawe zdjęcia z pewnością pozwolą uplasować blog na wyższych pozycjach w rankingu blogosfery oraz umiejętnie i atrakcyjnie lokować produkty sponsorów. Dlatego warsztaty to dobra inwestycja dla każdego influencera.
Warsztaty skierowane są do liderów opinii, którzy pragną rozwijać swoje blogi, chcą ugruntować i rozwijać swoją wiedzę o fotografii w celu podwyższenia atrakcyjności swoich kanałów SM oraz poznać praktyczne tajniki stworzenia dobrego zdjęcia.

Projekt FOTOGRAFIA DLA INFLUENCERA obejmuje cykl warsztatów fotograficznych z następujących zagadnień:
1. Fotografia Instagramowa typu flat lay
2. Fotografia dzieci
3. Fotografia reportażowa
4. Fotografia lifestylowa
5. Fotografia kulinarna
6. Fotografia portretowa

1. FOTOGRAFIA INSTAGRAMOWA TYPU FLAT LAY

Celem warsztatów jest nauczenie blogerów, jak wykonać atrakcyjne fotografie typu flat lay, która cieszą się ogromną popularnością w social mediach. Warsztat składa się z części teoretycznej i praktycznej.

Podczas warsztatów influencerzy poznają:
– informacje dotyczące podstawy fotografii Instagramowej w tym flat lay
– doboru światła
– kompozycji i kadrowania
– aktualne kierunki, trendy i triki wykorzystywane w fotografii
– dowiedzą się, jak za pomocą ujęcia można wydobyć piękno
– poznają najczęstsze błędy popełniane podczas fotografowania
– nauczą się obrabiać zdjęcie

 

PROWADZĄCY WARSZTATY
Ania Gołębiewska- fotograf, prowadząca bloga okiemmamy.pl i magicznechwile.pl. Zakręcona na punkcie fotografii i gotowania. Na co dzień realizuje liczne sesje zdjęciowe oraz prowadzi szkolenia fotograficzne. Wulkan energii i pomysłów- była współorganizatorem Blog Conference Poznań, prowadzi akcję Certyfikat OkiemMamy oraz Jestem SENSualna.