III edycja warsztatów motywacyjnych Jestem SENSualna

Jestem SENSualna to trzydniowe warsztaty motywacyjne dla każdej z nas. Dla kobiety, która zatraciła się w domowych obowiązkach, dla bizneswomen, która pnie się po szczeblach kariery, dla matki, żony, przyjaciółki. To warsztaty dla kobiety, która czuję, że coś ja w życiu omija. Te warsztaty pozwolą uczestniczkom spojrzeć na życie z innej perspektywy. Zaakceptują siebie i swoje słabości, pokochają siebie i swoje życie.

Podczas warsztatów uczestniczki docierają w głąb siebie, oczyszczają się, aby poczuć się piękną i wartościową kobietą. Zadaniem organizatorów jest poprawa zarówno ich strefy wewnętrznej jak i zewnętrznej. Coauch zadba o umysł, profesjonalna stylistka pokaże, jak podkreślić swoje atuty, a profesjonalny fotograf wykona sensualną sesję zdjęciową.

Wydarzenie kierowane jest do kobiet, które chcą od życia więcej. Kobiety te stawiają na rozwój osobisty, samoświadomość i dążenie do szczęścia poprzez ciągłą pracę nad sobą. Nie egzystują, chcą żyć pełnią, odkrywając coraz to większe pokłady swoich możliwości. Cechują je ogromne pokłady energii, kreatywnego myślenia i chęć niesienia pomocy innym.

Spotkanie ma pokazać, jak odzyskać SENS życia i poczuć się atrakcyjną, silniejszą i piękną kobietą. Bo SENSualność jest w każdej z nas!

Misją inicjatywy jest zorganizowanie eventu dla kobiet oraz uświadamianie im, że warto jest być zdrową egoistką i dbać o własny rozwój, dzięki czemu mogą stać się lepszymi Kobietami, Matkami i Żonami.

Nazwa warsztatów Jestem SENSualna pokazuję na co kładziemy nacisk. Chcemy pokazać Ci jak odzyskać SENS życia i poczuć się atrakcyjną i piękną kobietą.  Bo SENSualność jest w każdej z nas.

III edycja została zaplanowana na I połowę marca 2018. Niebawem rusza rejestracja. Śledźcie nasz profil FB